RAGDOLL - koty rasowe - hodowla

Serdecznie witamy w rodzinnej hodowli Dama w Masce. Nazywam się Małgorzata Wojtkowiak. Od lat jestem wielkim miłośnikiem ragdolli, a od niedawna tę pasję podzielają moje dzieci Adaś i Amelka. Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy te piękne koty o błękitnych oczach i łagodnym spojrzeniu od razu zakochalismy się w nich i zrozumielismy, że będzie to uczucie nieustannie rosnące. Kiedy pozna się tę rasę nie może pozostać wobec niej obojętny. Ragdolle są nie tylko piękne, ale i bardzo czułe, towarzyskie i przyjazne. Mamy nadzieję, że ta strona wprowadzi Państwa w atmosferę naszej hodowli, zapozna z wszystkimi futrzanymi członkami ragdollowej rodzinki i sprawi, że pokochają Państwo tę niezwykłą rasę.

j2
j1

Aktualności

MAMY NOWY NUMER TELEFONU: +48 576 307 319

Więcej »

Cooper, to dostępny kocurek na kolanka. Jego rodzicami są Yasmin i Espresso. Po tatusiu jest niezwykle towarzyski i milusiński. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych opiekunów.

Więcej »

Cooper to przemiły, bardzo odważny i towarzyski kocurek na kolanka. Jest już gotowy do zmiany domu.

Więcej »

Bailey to ostatni wolny kociak w naszej hodowli. To duży i masywny kocurek o cudownym usposobieniu. Zachwyci każdego kto marzy o kocim towarzyszu, który sam wskakuje na kolana i domaga się głaskania. W razie zbyt długiej przerwy miauczy sugerując „chcę więcej”.

Więcej »

Nowa kotka

Do naszej ragdollowej gromadki dołączyła Lou Lou – Dollyland Walking on the Sunshine

Więcej »